Ceramika Sanitarna Jest 6 produktów.

Podkategorie

  • Umywalki

    Umywalki Ceramiczne , szklane , konglomeratowe - to nie tylko element użytkowy łazienki , niejednokrotnie to właśnie umywalka stanowi centralny punk łazienki , dlaczego nie ? dziś projektując łazienkę mamy do dyspozycji bardzo dużą ilość przeróżnych kształtów , kolorów oraz materiałów z jakich jest zrobiona . Najczęściej stosowane rodzaje umywalek to umywalki nablatowe , naszafkowe , wpuszczane w blat oraz zawieszane , nieograniczona ilości kształtów sprawia iż mamy praktycznie nie skończoną możliwość doboru idealnie pasującej umywalki do naszej łazienki.

  • Misy Wc

    Misy Wc - jeszcze parę lat temu produkt rzadko spotykany w naszych łazienkach , teraz stał się standardem i wyznacznikiem elegancko i nowocześnie urządzonej łazienki . Ze względu na bardzo dużą ilość kształtów mamy praktycznie nieograniczoną możliwość w skomponowaniu naszego pomieszczenia , miska Wc podwieszana dzięki swojej zwartej i jednobryłowej budowie staje się bardzo praktyczna gdyż nie od dziś wiadomo że im mniej różnego rodzaju zakamarków , szczelin tym łatwiej jest ją utrzymać w należytym porządku oraz czystości co jednocześnie przekłada się na zwiększenie higieny .

  • Bidety

    Bidety to już nie jest moda czy kaprys , higiena osobista jest dla każdego bardzo ważna dlatego też standardem nowych łazienek jest właśnie bidet , kształty i formy nawiązują do misek wc przez co ładnie komponują w wnętrzu naszych łazienek , w naszej ofercie znajdą państwo produkty producentów takich jak Rea , Cersanit , Opoczno , Roca

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów